Občanská bezpečnostní komise při jaderné elektrárně dukovany

Zaujalo nás

ČEZ Prodej spustil bezplatnou zákaznickou linku 800 810 820

29.9.2017

Po bezplatné kontaktní lince společnosti ČEZ Distribuce, která je určena pro nepřetržité hlášení poruch a řešení dalších distribučních požadavků, přichází s voláním zdarma také ČEZ Prodej. Obsluha zákaznické linky poskytuje informace a vyřizuje požadavky týkající se produktů a služeb ČEZ každý den od 7 do 20 hodin.

„Chceme, aby se na nás zákazníci neváhali obrátit s jakýmikoliv požadavky, aniž by museli hlídat čas a kolik za telefonování utratí.Zákaznická linka zdarma tak pro nás byla jednou z priorit pro letošní rok,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Michael Pupala. Naše služby musí být rychlé a efektivní – svůj požadavek nyní mohou zákazníci vyřídit bezplatně každý den včetně víkendů.“

Nová linka zdarma 800 810 820 je určena pro všechny zákazníky a zájemce o službyspolečnosti ČEZ Prodej, která dodává elektřinu a plyn 2,6 milionu zákazníkům. Poskytuje také služby na klíč spojené s instalacemi fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel nebo kompletním řešení vytápění pro byty a domy.  

 

Pro řešení distribučních požadavků, jako je hlášení poruch, vyjádření ke stavbě, ořez stromoví v blízkosti vedení, žádost o přeložku či dotazů na odstávky, je určena bezplatná linka ČEZ Distribuce 800 850 860.

 

Bezplatná zákaznická linka ČEZ Prodej: PO-NE 7:00-20:00.

Bezplatná kontaktní linka ČEZ Distribuce: PO-NE nepřetržitě.

 

Roman Gazdík, mluvčí ČEZ

ekoregion 2020 ekoregion 5 Dukovany Rouchovany SÚRAO JE Dukovany