Občanská bezpečnostní komise při jaderné elektrárně dukovany

Zaujalo nás

ČEZ šetří výdaje za plyn: přichází s produktem ČEZ S ODMĚNOU

29.3.2015

Stávající i noví zákazníci Skupiny ČEZ mohou v příštích třech letech významně ušetřit na dodávce zemního plynu. Společnost představila nový produkt ČEZ S ODMĚNOU na období tří let, jenž v prvním roce zaručuje cenu o 7 % nižší oproti základnímu produktu hlavního dodavatele na daném distribučním území, druhý rok pak cena klesá o 8 % a třetí rok dokonce o 10 %. Zákazníci zároveň dostanou okamžitý bonus za uzavření smlouvy až 2 000 korun v závislosti na výši spotřeby.

Nový produkt ČEZ S ODMĚNOU začne energetická firma nabízet od 30. března. „ČEZ už není jen dodavatel elektřiny, ale i široké škály dalších služeb, včetně mobilního volání. Nyní přinášíme i velkou úsporu na plynu po dobu tří let,“ sdělil Daniel Beneš, generální ředitel Skupiny ČEZ. V současnosti dodává společnost ČEZ Prodej plyn téměř 350 tisícům odběrných míst a je největším alternativním dodavatelem zemního plynu na českém trhu.

ČEZ S ODMĚNOU oceňuje věrnost zákazníků. Díky dlouhodobému partnerství jim nabízí lepší podmínky – při uzavření smlouvy na tři roky získají zákazníci ČEZ jednorázový finanční bonus a každý rok vyšší slevu. „Průzkumy mezi zákazníky nám ukázaly, že lidé chtějí nabídku jisté a konkrétní úspory bez rizika. Zároveň očekávají, že je jejich dodavatel energií a dalších služeb za věrnost odmění,“ vysvětlil princip nabídky Pavel Cyrani, ředitel divize obchod a strategie Skupiny ČEZ. V kombinaci s balíčky služeb MOBIL OD ČEZ mohou zákazníci, kteří si sjednají ČEZ S ODMĚNOU, dosáhnout ještě vyšší úspory. Získají totiž slevu až 31 % proti standardním cenám na mobilní volání a internet na 4 roky. Ostatní zákazníci mohou získat slevu na MOBIL OD ČEZ na dva roky.

Objednat si výhodně plyn od Skupiny ČEZ na období tří let se nejvíce vyplatí zákazníkům s velkým odběrem, tedy těm, kteří využívají plyn také k vytápění bytu nebo domu a k ohřevu vody. Domácnosti v rodinném domě s roční spotřebou 31 MWh mohou za tři roky ušetřit až 11 500 korun (včetně jednorázového bonusu 2 000 korun). V malém bytě o rozloze 30 m2 s roční spotřebou 9 MWh může úspora dosáhnout 3 706 korun (včetně bonusu 1 000 korun).

Úspora zákazníků může být ještě vyšší, pokud si sjednají produkt ČEZ GARANT PLUS s fixací na 24 měsíců, který jim garantuje, že cena elektřiny může pouze klesat. Skupina ČEZ produkt nabídne od konce března. Všechny produkty si navíc zákazníci mohou jednoduše sami spravovat na webu nebo prostřednictvím mobilní aplikace ČEZ ON-LINE. Případně vše vyřídí přes jednu zákaznickou obsluhu, ať už v zákaznickém centru nebo v call-centru.

ČEZ v letošním roce pokračuje ve vylepšování služeb zákazníkům. „Na stránkách www.energetickytest.cz si mohou lidé zjistit, zda nakládají s energiemi hospodárně, a jak mohou jednoduchými opatřeními nebo změnou chování za energie ušetřit přes 2000 korun ročně,“ doplnil Pavel Cyrani. ČEZ rovněž zavedl nové platební nástroje – umožnil platby záloh také prostřednictvím aplikace ČEZ ON-LINE a do zákaznických center umístil platební terminály.

Zdroj: TZ ČEZ, a.s., Barbora Půlpánová, mluvčí ČEZ

ekoregion 2020 ekoregion 5 Dukovany Rouchovany SÚRAO JE Dukovany