Občanská bezpečnostní komise při jaderné elektrárně dukovany

Zaujalo nás

Letní kino a autokino pod chladicím věžemi Dukovan 2021

Letní kino a autokino pod chladicím věžemi Dukovan 2021

2.8.2021

Na všechny srpnové víkendy (pátky a soboty večer) zve Jaderná elektrárny Dukovany do letního kina a autokina, které je situované pod dominantu elektroárny, její  chladicí věže.

Progarm níže nebo na www.cez.cz/dukovany

Autokino pod věžemi Jaderné elektrárny Dukovany bude v provozu po celý srpen. Díky největší pevné projekční ploše 13x7 metrů není závislé na počasí. Program autokina tak neomezí vítr ani déšť. Kapacita parkoviště umožňuje vytvořit obrovské hlediště pro stovky aut a diváků. Diváci, kteří se rozhodnou sledovat filmy z pohodlí svých aut, mohou zvuk naladit na svém autorádiu na frekvenci 88,8 FM, ostatní mohou sledovat program pod širým nebem z připravených nebo vlastních židlí.

Letní kino zahájí už v pátek 6. 8. filmovou projekcí komedie Bábovky a v sobotu rodinným filmem Gump – pes, který naučil lidi žít (7. 8.).  Následující víkend je vystřídá dokumentární film Meky (13. 8.) a komedie Štěstí je krásná věc (14. 8.). V pátek 20.8. bude na „dukovanském jaderném plátně“ zářit komedie Ženská pomsta a následující den úspěšné životopisné drama Šarlatán (21. 8.). Závěrečný víkend bude patřit komedii Matky (27. 8.) a úplně na závěr, jako dárek pro děti před začátkem školního roku, jistě potěší malé i velké diváky pohádka Princezna zakletá v čase (28. 8).

Letní kino-autokino bude probíhat jako každoročně na zadním parkovišti Jaderné elektrárny Dukovany v souladu s platnými preventivními opatřeními. Přímo na místě si návštěvníci mohou pořídit stylové občerstvení nebo si před promítáním prohlédnout jadernou vinici a moderní parkoviště s fotovoltaickým zastřešením. Další informace k programu a provozu jsou dostupné na www.cez.cz/dukovany, www.aktivnizona.cz a FB profilu Infocentrum EDU.

Projekci zajišťuje Kinematograf bratří Čadíků. Výtěžek dobrovolného vstupného bude prostřednictvím Konta Bariéry věnován na podporu osob a obcí na Hodonínsku postižených nedávným tornádem.

Zdroj: TZ JE Dukovany, Jiří Bezděk, tiskový mluvčí ČEZ, JE Dukovany

Soubory ke stažení

Program autokina a letního kina v JE Dukovany - srpen 2021

 

ekoregion 2020 ekoregion 5 Dukovany Rouchovany SÚRAO JE Dukovany