Občanská bezpečnostní komise při jaderné elektrárně dukovany

Zaujalo nás

Velikonoční tvoření v IC JE Dukovany

Velikonoční tvoření v IC JE Dukovany

9.3.2018

Týden před Velikonocemi, o víkendu 24. - 25. března bude patřit dukovanské Infocentrum rodinám s dětmi. Speciální velikonoční exkurze budou přizpůsobeny rodinným návštěvám a doplněny o zážitkové vyprávění k velikonočním tradicím a zvykům. Chybět nebudou ani dílničky, ve kterých si budou moci malí i velcí zájemci nabarvit vajíčko, uplést vlastní pomlázku nebo nazdobit velikonoční perníčky.

Vánoční i velikonoční tematické víkendy se konají v Infocentru elektrárny pro velký zájem již poněkolikáté. V sobotu i v neděli budou v Infocentru Jaderné elektrárny Dukovany fungovat tvořivé dílny vedené studentským spolkem Halahoj z třebíčského katolického gymnázia. Malí i velcí návštěvníci si budou moci nabarvit klasické vajíčko nebo nazdobit perníkové vejce. Chlapci a tatínci se mohou vrhnout na pletení pomlázek, pro všechny bude připravena dílna na výrobu oblíbených květináčových zápichů.

Návštěvníci budou moci využít také prohlídky Infocentra s odborným výkladem přizpůsobeným věku zájemců. Kromě profesionálních průvodkyň budou děti doprovázet po celý víkend také maskoti – oblíbení skřítci Eneři: Watík a Joulinka. Celý program doplní velikonoční povídání o tradicích a zvycích v kinosále vždy v časech 10.00, 14.00 a 16.00 hodin v sobotu, v neděli v 10.00 a ve 14.00 hod.


Zdroj: Aktualita z JE Dukovany

Soubory ke stažení

Plakát - velikonoce v IC EDU

 

ekoregion 2020 ekoregion 5 Dukovany Rouchovany SÚRAO JE Dukovany